TENIS BOLEWICKO

Wynajem kortów - nauka gry w tenisa


Wiktoria Enenkiel wygrywa w Lesznie

wiken

Bardzo dobra informacja dotarła na naszą skrzynkę mailową. Wiktoria Enenkiel wygrała kolejny turniej tenisa ziemnego. Tym razem w Lesznie. Zawody odbyły się w dnaich od 29 listopada do 1 grudnia. Do turnieju zgłosiło się 29 dziewczyn.W pierwszej rundzie Wiktoria pokonała Zuzannę Krygier. W drugim meczu pokonała swoją rywalkę w takim samym stosunku jak w pierwszym meczu, czyli 6:0 6:1.

Czytaj więcej...

Wiktoria Enenkiel najlepsza w Chorzowie

wiki

Wiktoria Enenkiel wzięła udział w halowym turnieju tenisa ziemnego w Chorzowie. Zawody odbywały się w dniach 24-25 października. Do turnieju zgłosiło się 8 zawodniczek (kat. do lat 16). Uczestniczki zostały podzielone na dwie grupy. Wiktoria Enenkiel wylądowała w grupie A. W pierwszym meczu zmierzyła się z Karoliną Bartkowiak (3 w Polsce) wygrywając 6:4 6:2.

Czytaj więcej...

Zbąszynek i Przyprostynia

Poza kortami tenisowymi ze sztuczną nawierzchnią z Bolewicku dysponujemy jeszcze kortami z nawierzchnią ceglaną. Znajdują się one w Zbąszynku (woj. lubuskie, powiat świebodziński) oraz w Przyprostyni (woj. wielkopolskie, powiat nowotomyski). Serdecznie zapraszamy! Wystarczy zadzwonić i się umówić.

Dojazd na korty

Dojazd drogą krajową nr 92.

Dane kontaktowe

 telefoSkontaktuj się telefonicznie:
 608 397 109

mailAdres e-mail:
dawkotenis@op.pl

fejsbukaFacebook:
Dołącz do nas!

27241

2014 - Dawid Furman - Tenis Bolewicko